Gönderen Konu: KAÇAK AVLANMAYA REKOR CEZA!!!  (Okunma sayısı 5892 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Arif CENGİZ

• Avlak Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: KAÇAK AVLANMAYA REKOR CEZA!!!
« Yanıtla #25 : 02 Ocak 2015, 09:08:31 »
Kemal Bey sizin gibi düşünmüyorum ve arkadaşların yazdığı gibi ankara da yada herhangi bir anadolu ilinde buna erzurum erzincan antep urfa dahil böyle birşey olursa ormancılar canına okurlar ve keleş bulundu diye kaçakçılık yada terörden yargılarlar siz oradasınız illaki siz daha iyi bilirsiniz ama insanlar arasın da maalesef ülkemizde ikili uygulama var
1980 ERZURUM

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Müdavim Üyemiz
  • Tesekkurler: 41 Adet
« Yanıtla #26 : 02 Ocak 2015, 09:45:47 »
Sevgili dostlar,elbette kaçak avcılık yapan,kaçak avlanan herkes hakettğiği cezayı görmeli,görmeside gerekli,ancak hatasız kul olmaz,kişinin hatası toplumlara mal edilmemeli.
Selamlar sevgiler sunuyorum.
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN

Çevrimdışı İdris BELVEREN

• Avlak Üye
  • *
  • Tesekkurler: 1 Adet
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 04 Ocak 2015, 16:41:57 »
Ardaşlar normal bir insanın kaleşnikofla ne işi olur acaba. Çevremizde kaleşle avlanan
Kaç avcı arkadaşımız var.  >:( O0
1986 bingöl
Bu Meseja Tesekkur Eden Uyeler : Enes Sadık BALI

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Tesekkurler: 31 Adet
« Yanıtla #28 : 04 Ocak 2015, 17:22:54 »
Kemal Bey sizin gibi düşünmüyorum ve arkadaşların yazdığı gibi ankara da yada herhangi bir anadolu ilinde buna erzurum erzincan antep urfa dahil böyle birşey olursa ormancılar canına okurlar ve keleş bulundu diye kaçakçılık yada terörden yargılarlar siz oradasınız illaki siz daha iyi bilirsiniz ama insanlar arasın da maalesef ülkemizde ikili uygulama var

Arif kardeşim ben keleşle avlanmak doğru demedim ki keleş ile avlanan arkadaşı ve doğu insanının hepsini bir kefeye koymanin yanlış olduğunu yazdım her keleşli TERÖRIST Değildir demek istedim  yazımı ve yazilanlari lütfen dikkatli okuyun
Siz bir Erzurum lu olarak doğu insanı oluyorsunuz değil mi tüm doğulu vatandaşımız aynı zihniyette mi mesala siz elektrik su vergi borçlarinizi  devlete  ödemiyor musunuz hep hak ihlali mi yapıyorsunuz da siz eli kanli bir terörist misiniz umarim anlatabilmişimdir
İfadelerim sizi umarim  incitmez malum internet ortami yanlış anlaşilmaya müsait
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2015, 18:03:17 Gönderen: Kemal YILMAZ »
Kemal YILMAZ
1975 KONYA-

Çevrimdışı Ümit ÇAGLAR

• Avlak Üye
  • *
  • Tesekkurler: 27 Adet
« Yanıtla #29 : 07 Ocak 2015, 13:31:16 »
ya benim kafam basmıyo bu işe ustalar . ben uludağda keleşle domuz avlasam ömrüm cezaevlerinde son bulur. bu kadar basit mi kapanmış yani bu olay

çok hoşuma gitti
Ümit ÇAGLAR
1977 KARS
Bu Meseja Tesekkur Eden Uyeler : Enes Sadık BALI

Çevrimdışı Enes ÖZER

• Avlak Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 12 Ocak 2015, 14:10:57 »
Bizim buralarda soyu tükenmekte olan ırkının yalnızca 50 adet kalan dağ kedilerin avlayan avcılar 30.000  ceza kesildi Avcı da kasaptı ben diyorum etler niye bukadar güzel  ;D :D O0
DOĞUM YILINIZI VE İLİNİZİ YAZINIZ LÜTFEN

Çevrimdışı Hakan YILDIRIM 06

• Avlak Üye
  • *
  • Tesekkurler: 3 Adet
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 16 Nisan 2016, 00:11:52 »
Aynı zaman hapis cezası da almıştır. Sivillerin piyade tüfeği bulundurması ,taşıması  , alımını ve satımını yapması suçtur