armsan av tüfekleri
Üzümlü av tüfekleri

Gönderen Konu: ,,,,,,,,,,,,,  (Okunma sayısı 7571 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özgür TAŞ

• Avlak Üye
  • *
,,,,,,,,,,,,,
« : 10 Aralık 2010, 15:59:05 »
..............
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2013, 16:45:57 Gönderen: Özgür TAŞ »

Özgür TAŞ
1977-ADANA
[/U

Çevrimdışı Osman DÖŞLER

• Avlak Üye
  • *
  • osman döşler. 1968-istanbul
Ynt: KENDİ DALIN DA REKOR BEZUAR TEKESİ
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2010, 16:30:57 »
Bunu tescil ettirdiniz mi resmi olarak ?
Trofe experlerine ölçtürdünüz mü ?
Osman DÖŞLER
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Tuncay ÇAVUŞ

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2010, 16:32:49 »
Ibex'i yasal olarak vurduysanız, Dünya rekoru sizindir.

Ömer Borovalı görmesin, delirecek.
 :)
Tuncay ÇAVUŞ
1985 İSTANBUL

Avlarım İçin Buraya Tıkla

Çevrimdışı Nurettin AYDIN

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2010, 20:49:50 »
özgür  ömer borovali  abeyi bul  tehcillet bu tehcil isine ömer abi yapiyor galiba dünya av   federasyonu  ile  baglantisi var galiba saygilar cok nadir bulunan  turofeler.
Nurettin AYDIN
1966-Hollanda

soundstream

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2010, 21:59:01 »
Ibex'i yasal olarak vurduysanız, Dünya rekoru sizindir.

Ömer Borovalı görmesin, delirecek.
 :)
:):):)hayır tuncay.bence henry davidian delirecek.trofe rekoru 147 cm.yani rekor şimdilik buydu.ama yasalsa bu arkadaşımızın vurduğu ozaman dünya rekoru bu:):):):)
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2010, 22:00:22 Gönderen: Raşit BAYSAL »

Çevrimdışı Osman DÖŞLER

• Avlak Üye
  • *
  • osman döşler. 1968-istanbul
« Yanıtla #5 : 14 Aralık 2010, 10:21:07 »
Neden hala açıklama yapmıyor arkadaşımız, Yasalsa onaylatın CIC trofe ölçüm experleri var ülkemizde, dünya rekoru kırmışsınız kaçar mı bu nereden baksan kaç sene kırılmaz bu rekor.
Osman DÖŞLER
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Güngör ÇELİK

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 14 Aralık 2010, 11:01:04 »
Kusura bakmayında hiç yasal gözükmüyo burdan bakınca (bezuar tekesi) İNŞALLAH ben yanılıyorumdur,yasal değilse yazık olmuş ve ayıp olmuş.ayrıca Tunceliye bezoaribex kotası verildiğinide duymamıştım hiç umarım yanlış biliyorumdur.Rasgele
Güngör ÇELİK
1981-Trabzon

Çevrimdışı Özgür TAŞ

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 14 Aralık 2010, 21:10:33 »
güngör kardeşim sen yasal olup olmayanı bakarak anlıyorsan diyecek birşey bulamıyorum,biz bu trofeyi amerikalı çift le avladık bizler ve resimdeki arkadaş bu ava rehper olarak katıldık,iyi araştır 2006 ve 2007 de bingöl ve tunceliyi kapsayan kota verildi,daha sonra güvenlik sıkıntısı nedeniyle sadece tuncelinin bir kısmına kota verildi,ben görev yaptığım süre için de kaçtane yabancı ve yerli avcı gördüm kotayla avlanan,avı ölçtürme işlemi tamamen avı avlayan amerikalıya ait
Özgür TAŞ
1977-ADANA
[/U

Çevrimdışı Güngör ÇELİK

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 16 Aralık 2010, 14:58:35 »
Özgür bey kardeşim ufak bi açıklama yapsaydınız başlığı atarken benim gibi kimse şüpheye düşmezdi bizede hak verin azda olsa bu konuda,neyse başarılarınızın devamını dilerim rastgele... selamlar
Güngör ÇELİK
1981-Trabzon

Çevrimdışı Nurettin AYDIN

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 16 Aralık 2010, 19:47:47 »
ne demis böyük üsdat.  kimse kulak  asmazki.  nasretdim hocamiza,  parayi veren düdügü calar diye,  dünya avcilari turofe  avcilari rehberlerine  iyi  basus  verdimi  böyük turofe   avcinindir.
Nurettin AYDIN
1966-Hollanda

Çevrimdışı Barış AKDENİZ

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #10 : 26 Ocak 2011, 16:31:44 »
valla son 3 yıldır bir fiil artvin bayırlarında teke peşinde koşturan biri olarak diyebileceğim; boynuzları gerçekten epey büyük 1.51 olabilecek durumda gözüküyor. Ancak 130 kg. gelebilir mi biraz şüpheliyim. 100-105 kg. lık tekeler gördüm ve emin olun bundan daha iri kıyımdı. Yine de çok iyi bir trofe.
Barış AKDENİZ
1985 Lüleburgaz.

Çevrimdışı Özgür TAŞ

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 03 Şubat 2011, 22:42:03 »
barış kardeşim şu irikıyım değin tekeleri koyda görelim,elbette 3 yıl da 1 tane avlamışın dır
Özgür TAŞ
1977-ADANA
[/U

Çevrimdışı Kürşat EKENLER

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 07 Şubat 2011, 18:21:47 »
Ozgur bey,
 Tunceli il genelinde 16 tane kota veriliyor dogrudur.

Yalniz bu teke yasal vurulduysa eminim hangi Av Turizm Sirketinin avi duzenledigini de biliyorsunuzdur boylece teyit etmis oluruz.
Saygilar
Kürşat EKENLER
1989 Tarsus

Çevrimdışı Barış AKDENİZ

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #13 : 07 Şubat 2011, 19:58:46 »
Özgür Bey. 3 yılda bi tane vurmuşsundur gibi ukala bir cümle kurmana gerek yok. Benim kaç teke vurduğum ne seni ne de bi başkasını alakadar eder. Zaten olumlu bir eleştiride bulundum dikkatlice okursan. Yasalmış değilmiş o da benim işim değil. Milli Parklar ilgilensin onunla da. Ben sadece bu tekenin ağırlığı ile ilgili bir yorumda bulundum. Ve emin ol bu konudaki son üç yıllık tecrübem bu yorumu yapmama yeter de artar bile. Boş beleş polemiğe girmenin bir alemi yok.
Barış AKDENİZ
1985 Lüleburgaz.

Çevrimdışı H.Barış SAAT

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #14 : 13 Şubat 2011, 15:59:45 »
Özgür bey ne kadar bu hayvan yasal avlandı diyorsada bu doğru değildir.Yasal olan her avın trofesi tescil edilir ve böyle bi trofe avı organize eden şirket için kaçırılmayacak mükemmel bi reklam fırsatıdır.Bu teke gerçekten 151 cm dir ve yerel bi avcı tarafından avlanmıştır.Vuranada helal olsun yani rekor Amerikalılarda değil biz Türklerdedir halen.Daha sonra av organizosyanu yapan bi şirketimiz bi ücret karşılığında trofeyi satın alıp av fuarlarında kendi standlarında sergilemektedir.Bu arada Özgür bey kardeşim siz hangi acentada çalışıp av yaptırdınız acaba? Hiç tanıdık gelmediniz.
H.Barış SAAT
1974 MERSİN

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #15 : 05 Mart 2011, 09:40:35 »
Sevgili Dostlar tartışmayı sürdürdükce uzayıp gidecek ancak bir netice alamıyacaksınız,işi kaynağından öğrenmekte aklınıza gelmiyor sanırım.
En doğrusu bu konuyu Av yaban hayatı Milli Parklar genel müdürlüğüne sorarsanız sanırım doğru cevabı alırsınız.
Selamlar sevgiler sunuyorum.
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN

Çevrimdışı Özgür TAŞ

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #16 : 09 Mart 2011, 22:01:42 »
Akadaşlar ben bu tekeyi ne şekilde avlandığını yazdım,aklında soru işareti olan varsa gerekli yerlerden öğrenir,lütfen bunu başka yerlere çekmeyin,benim burda ne çekincem nede kimseye verecek hesabım yok.Bana saçma sapan yorum yapan arkadaşlar sizler kuralları ne kadar biliyorsanız bende okadar biliyorum
Özgür TAŞ
1977-ADANA
[/U

Çevrimdışı Kürşat EKENLER

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #17 : 11 Mart 2011, 20:06:18 »
Ozgur Bey,

Tum sorun sundan kaynaklaniyor hala benim soruma cevap vermedin Fazli  AGBey'in dedigi gibi ben bu konuyu arastirdim da size sordum. Bahsettiginiz teke yasal vurulmamistir! Lutfen bu siteye yasal bir sekilde yaptirdiginiz avlari paylasin.

Tum avlak Site Avcilarina Saygilar,
Kürşat EKENLER
1989 Tarsus

Çevrimdışı H.Barış SAAT

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #18 : 11 Mart 2011, 21:59:40 »
Evt Kürşat kardeşim seninde dediğin gibi bu teke yasal vurulmamıştır ve bana kalırsa bu arkadaş bu konuyu silmezse bu iş dışarıdada çok dillenmiş durumda fotoğraftaki tekeyi vuran şahısın başını derde sokacak. Benden söylemesi sadece dostça bi uyarı, lütfen yasal olmayan avları buradan paylaşmayalım ibadette gizli kabahatte. Rastgele.
H.Barış SAAT
1974 MERSİN

Çevrimdışı Ahmet ÖZKAN

• Avlak Üye
  • *
  • 05347677315 TOROS KARTALI
« Yanıtla #19 : 12 Mart 2011, 01:29:53 »
Ben sanmıyorumki bir adam kaçak dağkeçisi avlayıp,resimleyip,böylesine legal bir platformda paylaşacak.Herşey bir ihbara bakar,sonra o adamcağıza KENDİ DALINDA REKOR cezayı kesiverirler.Ama yinede tebrikler böyle bir tekeyi vurmak her babayiğidin harcı değil.
Ahmet ÖZKAN
1983 mersin mut

Çevrimdışı Hakan ÖZEK

• Avlak Üye
  • *
« Yanıtla #20 : 12 Mart 2011, 09:10:10 »
Ben sanmıyorumki bir adam kaçak dağkeçisi avlayıp,resimleyip,böylesine legal bir platformda paylaşacak.Herşey bir ihbara bakar,sonra o adamcağıza KENDİ DALINDA REKOR cezayı kesiverirler.Ama yinede tebrikler böyle bir tekeyi vurmak her babayiğidin harcı değil.
Hakan ÖZEK
1972 - İstanbul SEFAKÖY Duhul- LÜLEBURGAZ Sakızköy

soundstream

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 18 Temmuz 2011, 19:44:13 »
ahhh avcı kardeşler ahhh.bazı dağlar ne 151'ler ne 155 ler vermiştir kim bilebilirki.

soundstream

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 18 Temmuz 2011, 19:45:58 »
ama bu teke harbi rekor harika bir tekeymiş.kg bazında şüphelerim var.sanmam okadar geleceğini.saygılar.

Çevrimdışı Ahmet ÖZKAN

• Avlak Üye
  • *
  • 05347677315 TOROS KARTALI
« Yanıtla #23 : 12 Aralık 2011, 10:18:18 »
Canlı ağırlık gelebilir fakat arkadaş et-kilo hesabı yaptıysa resmen sallamış.Çok küçükbaş hayvan kestim ve canlı kaldırıp 3 aşşa 5 yukarı kilosunuda rahat koyarım,ayrıca bölgemizdeki özel üretim çiftliğinden oğlak'ken alınıp 8 yaşına kadar zengin bir petrolcü tarafından hergün yemlerle beslenmiş bir teke vardı.Görenleri korkutan bu devasa mahluk kesildiğinde 74 kilo et vermişti.Buda ortalama 140 kilo canlı ağırlığa tekabül eder.
Ahmet ÖZKAN
1983 mersin mut

Av Tüfekleri, Av Köpekleri, Av Malzemeleri, Balık Malzemeleri, Kamp Malzemeleri, Köpek Mamaları, Av Fişekleri
Mercan Av Köpekleri Doğa Spor İthal Av Tüfekleri Tütüncü Özel Avlak Seher Av Bayii Ömür Av Köpekleri AvFoni Av Kamp Balık
Şadanlar Dr.Sacchi mama Yaban Av Malzemeleri Ata Arms Av Tüfekleri Yaban Av Store Yerli Av Tüfekleri Zeybekler Av Market