Gönderen Konu: Avlak.Com FORUM bölümü kapatılmıştır !!!  (Okunma sayısı 3013 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • yönetici
  • Tesekkurler: 702 Adet
    • Avcı Sayfası avlak
Avlak.Com FORUM bölümü kapatılmıştır !!!
« : 01 Mayıs 2016, 21:30:01 »
Avlak.Com FORUM bölümü kapatılmıştır !!!
Yönetim ve tüm sorumlulukları devredilmiştir, Forum sadece okunabilir durumdadır.
Bundan sonra paylaşımlarınızı eski üyeliklerinizle giriş yaparak yeni siteden yapabilirsiniz.
Tıklayınız  www.avlakforum.com/frm

Tuncay KANDEMİR 1971
Site Yönetici & Teknik Sorumlu
Samsun Ankara

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • yönetici
  • Tesekkurler: 702 Adet
    • Avcı Sayfası avlak
Ynt: Avlak.Com FORUM bölümü kapatılmıştır !!!
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2016, 22:37:31 »
Forumun paylaşıma kapatılması;
Arkadaşalar forumumuz 15 yılı aşkın süredir internet ortamında varlığını sürdürmektedir, temel kuruluş amacımız avcı dostluklarının pekişmesi ve avcılığa ait sorunlara çözümlerde katkı yapmaktı !!!
Geçen sürede önce dost olduk sonra köpek, tüfek derken hasım olduk en nihayetinde ise avcılığı ilgilendiren hiçbir konuda arpa boyu yol alınamadığını gördük, bütün bunların sorumlusu forum ve üyeler olmasa da, hepimiz birer avcı olarak bu konularda genel olarak kişisel menfaatlerimizin ötesine geçemedik…

Son yıllarda ise forum daha çok dostluk ve dayanışma ortamından çıkıp, ispat ve hesaplaşma ortamına dönmüştür. Neticede bu forumu kuranlar ve hizmet verenlerde avcı, iş, aile sahibi insanlardır, hiçbir menfaat gütmeden sorumluluk almışlardır. Gelinen noktada artık bu sorumluluğu devam ettirmeye gerek kalmadığı düşünülmektedir, hedefinden uzaklaşan bir ortam da bireylerin keyfiyetlerinin eziyetini çekmeye gerek kalmadığı gibi, artık eski heves, dostluk ortamı, ve samimiyetin kaybolması bizleri de soğutmuş, sorumluluklarımızı yerine getirmede istek kaybı oluşturmuştur. Sonuçta bizlerde bu forum da keyif aldığımız sürece varız fakat son yıllarda zorunlu görev yapan kişiler gibi çalıştığımızı düşünüyoruz !!!

Konuyu uzatmadan sonucu söylemek istiyorum; Avlak Forum doğal sürecini tamamlamıştır,
Site Forum bölümü 30 Nisan 2016 günü mesaj yazılımına, yeni üye kaydına yani paylaşıma kapatılacaktır.
2017 yılına kadar FORUM bölümü sadece okumaya açık kalacaktır, bu süreçte yeni oluşum yapan arkadaşarımıza da başarılar dileriz.

Geçen sürede sitemize gösterdiğiniz ilgi için avcı dostlarımıza teşekkür ederiz.
Sitede emeği geçen; değerli paylaşımlar yapan bilgisini paylaşan arkadaşlarımıza, sorumluluk almış arkadaşlarıma, ve destek sağlayan tüm kurumlara saygı sevgi ve teşekkürlerimizi sunarım.

NOT: sitemiz ana sayfası www.avlak.com  avcılık üzerine haber ve bilgi paylaşımına devam edecektir, bilgi paylaşımı yapmak isteyen arkadaşlarımız iletirlerse ana sayfada yayınlarız teşekkürler. Foruma şu anda üye olamaz konu açamaz ve mesaj yazamazsınız sadece eski bilgiler mevcuttur....

Forum bölümü artık yeni adresinde tüm eski içerik ve üyelik bilgilerinizle, yeni yönetim ve sorumlulukları ile hizmet verecektir adresi : www.avlakforum.com/frm Tıklayınız 

« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2016, 22:40:16 Gönderen: Tuncay KANDEMiR »
Tuncay KANDEMİR 1971
Site Yönetici & Teknik Sorumlu
Samsun Ankara

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Avlak Yönetici
  • Tesekkurler: 302 Adet
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2016, 23:38:25 »
Her güzel şeyin sonu varmış.
Emeklerin için Teşekkürler Hocam, Teşekkürler Değerli Yönetici arkadaşlarım,  Teşekkürler Değerli Üye Dostlar

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Avlak Yönetici
  • Tesekkurler: 104 Adet
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2016, 14:06:40 »
Yönetime geldiğim günden bu güne kadar herkeze eşit mesafede durarak sitenin kuralları gereği hareket ettim,bile isteye hiç kimseyi kırmadan bu güne geldik.
Farkında olmadan bana gönül koyan arkadaşlar var ise Özür dilerim.
Sitemiz sayesinde güzel dostluklar kurdum güzel insanlar tanıdım, bundan dolayı da çok mutluyum.
Sitemizde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Hakkınızı helal edin.
Allaha emanet olun