"Allah aşkına av diyoruz, avcı diyoruz. Dernekler kuruyor federasyon kuruyoruz . Devasa bir sosyal paylaşım sitesi içerisinde sesimizi duyurmak hedefe kilitlenmek için ne bekliyoruz. DKMP sokak ve ana caddeler üzerinde ki reklam alanlarına KAFANA GÖRE AVLANMA posterini asıyor, yayınlıyor.

 

Avcı camiası dışında bir çok insan haytapcısı, çocuklar aileler, kadınlar - erkekler ,millet vekili, bakanı , bürokratı ; sizce bu poster ve afişleri görünce ne düşünüyor. Dkmp eli tüfeklilerden değil, bizden aldığı para ile reklam panolarında ,adeta kaçak avcılığı sanki yasal avcı yapıyor gibi gösterme çabasında. Biz yasal avcılar üzerinden kendini aklıyor. Yahu kim kafasına göre avlanıyor. Kim kafasına göre tanımlarına uymayan avlaklar tesis ediyor. 5 milyon eli tüfekli ordusuna kafa tutamayan dkmp yasal avcıları rezil etmek için her yolu deniyor. Bunun adı AB uyum süreci olarak lanse ediliyor. 
Dkmp senin asıl görevin Anadolu avcısına hizmet vermek. Biz Anadolu avcısını tehdit ederek Tunceli de avcılığı yasaklayan Pkk ve bu karara hiç tereddüt etmeden onay veren Tunceli Valisi'ne karşı ne tepki verdiniz. Avcı bu vatan topraklarının yegane bekçisidir. Teröristi, orman talancısı, definecisi, kaçak avcısı bizi sevmez çünkü biz heryerdeyiz. Siz Gidin ve o ilan verdiğiniz panolara bunu yazın. Anadolu Avcıları Vatan Sever insanlardır. Avcılar bu ülkenin en saygın kimliği ve Doğayı en yakın tanıyandır."

Serhat ÇELEBİOĞLU
Ordu Büyük Şehir Avcılar ve Atıcılar İhtisas Kulübü Derneği başkanı, KAYHAF Genel Bşk Yrd.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Avcılık Avcı sayfası www.avlak.com © 2000 AVLAK.com - Templates Joomlashine - www.avlak.com/forum AVLAK Forum